Senzor zaplavení Aqara Water Leak Sensor Zigbee SJCGQ11LM

SJCGQ11LM
399,00 Kč
S DPH
Skladem
Počet

Aqara  senzor zaplavení únikem vody

Detekce úniku vody nebo zaplavení, Aqara Water Leak Sensor T1 je první obrannou linií proti možným škodám způsobeným vodou. Aktivně monitoruje stav úniku vody a poskytuje okamžité upozornění prostřednictvím aplikace, pokud dojde k úniku. Ať už jedná o mírný únik nebo značnou povodeň, senzor T1 vám umožní zabránit škodám způsobeným vodou.

Výkonný systém alarmů a notifikací

Přesnost senzoru úniku vody Aqara T1 je bezkonkurenční. Pouhých 0,5 mm hladiny vody spustí hub Aqara pro spuštění výkonného alarmu. Současně je push notifikace odeslána přímo do telefonu, což zajišťuje, že nikdy nezmeškáte potenciálně nebezpečné události.

Odolná a spolehlivá konstrukce

Aqara Water Leak Sensor T1 je vyroben s ohledem na odolnost a disponuje krytím IP67, takže je prachotěsný i voděodolný. Díky tomu zůstává přístroj funkční i ve vlhkých a prašných podmínkách. Navíc je díky vnější anti-UV vrstvě odolný proti zabarvení a zachovává si svůj estetický vzhled po dlouhou dobu.

Všestranné umístění a možnost rozšíření

Díky štíhlému a elegantnímu designu lze senzor úniku vody Aqara T1 bez problémů umístit kdekoliv v domácnosti. Co když potřebujete širší oblast pokrytí? Jednoduše připojte libovolné vodiče ke šroubům sondy, abyste zvýšili její dosah.

Široká integrace do ekosystémů Smart Home

Po spárování s rozbočovačem Aqara lze Water Leak Sensor T1 používat s různými platformami třetích stran. To zahrnuje kompatibilitu s Apple Home (s kritickými upozorněními), nativní integraci Samsung SmartThings, Yandex Smart Home Alexa, Google Home, IFTTT a Matter. Ponořte do množství inteligentních integrací!

Automatizace chytré domácnosti v celé své kráse

Představte si detekci úniku vody a automatické vypnutí jejího přívodu. Díky sadě chytrých domácích produktů Aqara můžete tyto automatizace nastavit. Například po zjištění úniku může senzor okamžitě nařídit Aqara Smart Plug uzavření vodního ventilu.

Technologická dokonalost a aktualizace

Energetická účinnost je základem fungování senzoru úniku vody T1. Při pravidelném používání poskytuje jedna baterie životnost více než 2 roky. A s novou řadou T1 si můžete vychutnat podporu aktualizací OTA, která zajišťuje, že senzory jsou vždy aktuální s větší stabilitou a funkčností.

Technické údaje

  • model : SJCGQ11LM
  • Baterie: CR2032
  • Bezdrátový protokol: Zigbee 3.0
  • Rozměry: 50 × 50 × 15 mm
  • Provozní teplota: 0 °C ~ 55 °C
  • Provozní vlhkost: 0 - 100% relativní vlhkost
  • Obsah balení: Senzor úniku vody  × 1 návod k obsluze × 1

: SJCGQ11LM

6 other products in the same category: