Vítejte na stránce naší party nadšenců v chytré domácnosti! Od roku 2011 jsme se oddávali průzkumu a implementaci inovativních technologií, které proměňují vaše domovy v inteligentní a pohodlná místa k životu.

Kdo jsme?

Jsme skupina nadšených jednotlivců, kteří spojili svou vášeň pro technologii s touhou vytvářet lepší a efektivnější prostředí domova. Naše zkušenosti sahají do různých oblastí, včetně softwarového vývoje, hardwarového designu, elektroinženýrství a uživatelského designu.

Naše mise

Od samého počátku jsme se zavázali k šíření osvěty o výhodách chytré domácnosti a poskytování praktických návodů a rad pro začátečníky i pokročilé uživatele. Naše mise je jednoduchá - demokratizovat technologii a umožnit každému vytvořit si chytrý domov podle svých potřeb a představ.

Naše specializace

I když se věnujeme široké škále technologií a platform, naše hlavní zaměření spočívá v práci s platformou Home Assistant. Home Assistant je otevřený a flexibilní systém pro chytrou domácnost, který umožňuje integraci různých zařízení a služeb do jednoho centrálního místa.

Co nabízíme?

  • Poradenství a konzultace: Pomáháme našim klientům porozumět možnostem chytré domácnosti a navrhnout systém, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

  • Instalace a konfigurace: Nainstalujeme a nakonfigurujeme systém chytré domácnosti od začátku do konce, abyste mohli co nejdříve začít využívat všechny jeho výhody.

  • Školení a podpora: Nabízíme školení a podporu pro jednotlivce i firmy, aby se naučili efektivně využívat své chytré domácnosti.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby nebo byste si chtěli popovídat o možnostech chytré domácnosti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme přeměnit vaše domovy do chytrých a efektivních prostorů, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.